V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Nebeský Otec hovorí k svojim deťom

Autor: zostavila: Mária Barnášová

Ušetríte 10% Naša cena: 5,40 €
Bežná cena: 6,00 €

Posolstvo Boha Otca sestre Eugénii Elisabette Ravasio

Keď ma rodiny budú uctievať a milovať ako svojho Otca, zošlem im svoj pokoj a s ním svoju láskyplnú a starostlivú prozreteľnosť...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Keď ma bude vzývať a uctievať celé ľudstvo, zošlem na celé ľudstvo ducha pokoja ako blahodarnú rosu. Keď ma budú vzývať a uctievať všetky národy, nikdy viac nepríde k nepokojom a vojnám, pretože ja som Boh pokoja, a tam, kde som ja, nebude žiadna vojna. Chcete zvíťaziť nad vašim nepriateľom? Volajte ku mne a budete nad ním víťazne triumfovať. A napokon: Viete, že svojou mocou dokážem všetko. Práve túto moc vám teraz všetkým ponúkam, aby ste z nej mali úžitok v tomto čase i vo večnosti. Všetci tí, čo ma zo srdca budú vzývať menom Otec, i keby tak urobili len jediný raz, nezahynú, ale budú mať istotu večného života v spoločenstve vyvolených. A vy všetci zakúsite moje dobrodenia, všetci zakúsite moju ochranu, všetci uvidíte moju moc!

Podrobnosti

Autor
zostavila: Mária Barnášová
Počet stán
110
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Jazyk
SK
Rok vydania
2021