Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Duchovný život a každodennosť

Autor: Krzysztof Wons SDS

Ušetríte 10% Naša cena: 5,85 €
Bežná cena: 6,50 €

Marta a Mária... a ja

Dovoľme Ježišovi, aby mocou slova preskúmal náš pulz, tak ako Mária a Marta, a určil diagnózu. Nech preverí stav nášho duchovného života v každodenných podmienkach...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Nielen vtedy, keď ako Mária sedíme pri Ježišových nohách, stíšení, započúvaní, priťahovaní jeho prítomnosťou, ktorá sa dá precítiť zblízka. Ale aj vždy, keď sme ako Marta v kuchyni pri hrncoch a nespokojne pobehujeme, lebo nestíhame, keď nevieme, čo skôr urobiť, a cítime sa vnútorne rozpoložení. A uprostred toho všetkého sa odohráva náš duchovný život.

Vydáme sa cestou Márie a Marty z Lukášovho evanjelia, aby sme sa dozvedeli viac o našom duchovnom živote, ktorý sa odohráva v samom srdci každodenného života. Pôjdeme tam, kde trávime najviac času. Do srdca najobvyklejších činností, kde strácame najviac energie. Do prác, ktoré nás fascinujú, ale aj do tých, ktoré vytvárajú najväčšie napätia. Do záležitostí, ktoré milujeme, aj ktorých sa stránime, po ktorých túžime, ale aj do tých, ktoré nemáme radi… V samom centre toho všetkého, v prachu každodenného života, pulzuje náš duchovný život.

Podrobnosti

Autor
Krzysztof Wons SDS
Počet stán
120
Väzba
lepená / mäkká obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2022