V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Posledné cesty lietajúceho pútnika VIII. 2000 - 2004
  • Posledné cesty lietajúceho pútnika VIII. 2000 - 2004

Posledné cesty lietajúceho pútnika VIII. 2000 - 2004

Naša cena: 10,00 €
Ján Pavol II. na apoštolských cestách okolo sveta (2000-2004). Dielo Lietajúci pútnik nám približuje Svätého Otca ako pútnika na cestách po celom svete v historickom poradí.Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Autor nám živo opisuje prijatie Svätého Otca predstaviteľmi národov a štátov, ako aj nadšené vítanie státisícovými, niekedy až miliónovými zástupmi veriacich. Veríme, že toto dielo zostane navždy duchovným pomníkom Božiemu služobníkovi Jánovi Pavlovi II., ktorého čoskoro, ako tomu nasvedčuje začatý proces blahorečenia, uvidíme povýšeného na slávu oltára. V tomto zväzku sú obsiahnuté prvé štyri roky 21. storočia. Je v ňom opis apoštolských ciest, na ktorých Jánovi Pavlovi II. po zvolení za pápeža veľmi záležalo. Vydal sa po stopách Mojžiša, svätého Pavla, navštívil miesta, kde sa Slovo stalo telom, kde žil, zomrel a vstal z mŕtvych Ježiš Kristus pre našu spásu. 

Podrobnosti

Autor
Labo Šebastián
Formát
200 x 255 mm
Počet stán
165
Väzba
pevná
Jazyk
SK