V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Boží liek na odmietnutie (Derek Prince)
  • Boží liek na odmietnutie (Derek Prince)

Boží liek na odmietnutie

Autor: Derek Prince

Naša cena: 3,17 €

ODMIETNUTÝ? UŽ NIKDY VIAC!
Odmietnutie je príliš bežnou skúsenosťou, môže však spôsobiť trvalé duchovné zranenia. Autor knihy, Derek Prince, poukazuje na skútočnosť, že odmietnutie je koreňom mnohých problémov, ako napríklad nadmerné užívanie alkoholu, drog, liekov, ťažkosti vo vzťahoch, rebélia a depresia...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

ODMIETNUTÝ? UŽ NIKDY VIAC!
Odmietnutie je príliš bežnou skúsenosťou, môže však spôsobiť trvalé duchovné zranenia. Autor knihy, Derek Prince, poukazuje na skútočnosť, že odmietnutie je koreňom mnohých problémov, ako napríklad nadmerné užívanie alkoholu, drog, liekov, ťažkosti vo vzťahoch, rebélia a depresia. V našej spoločnosti milióny ľudí prežili odmietnutie ako výsledok rozvodu, chudoby, zneužívania v detstve, opustenia, zanedbávania rodičmi, verejného poníženia, nechceného tehotenstva, zlyhania v škole alebo v práci, nedostatku rodičovskej lásky a pod.
Boh sa postaral o spôsob, ako uzdraviť tvoje zranenia, ktoré spôsobilo odmietnutie a priniesť ťa do vzťahu prijatia so sebou samým a s celou Božou rodinou. Objav spôsob, ako použiť Boží liek vo svojom vlastnom živote, a tak navždy urobiť koniec všetkým následkom, ktoré spôsobilo odmietnutie.
On sám povedal:
"Nikdy ťa neopustím a nikdy ťa nezanechám."

Židom 13:5 NKJV

_______________________________________________________

OBSAH:
Pôvod odmietnutia
Príčiny odmietnutia
Zrada a hanba
Dôsledky odmietnutia
Úplné odmietnutie
Ako aplikovať liek
Prijatie do Božej rodiny
Prúd Božej lásky

_______________________________________________________

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.
Podrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
168 x 105 mm
Počet stán
88
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Hmotnosť
74 g