V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Oni budu vyhanat demonov
  • Oni budu vyhanat demonov

Oni budú vyháňať démonov

Autor: Derek Prince

Naša cena: 12,96 €

Čo potrebuješ vedieť o démonoch, tvojich neviditeľných nepriateľoch?

  • Čo sú démoni?
  • Ako získavajú démoni vstup do životov ľudí?
  • Potrebujú vôbec kresťania niekedy oslobodenie od démonov?


Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

V tejto ľahko čitateľnej, biblicky podloženej knihe, Derek Prince odpovedá na tieto a mnoho ďalších dôležitých otázok. Ak zápasíš s problémami, ktoré zdanlivo nikdy neodchádzajú, napadlo ťa niekedy, že ich príčinou môže byť aktivita démonov? Možno chceš pomôcť druhým, ktorí majú takéto problémy.

Autor poukazuje na to, že Ježiš nikdy nikoho neposlal kázať evanjelium bez toho, aby ich špecificky nepoučil a nevystrojil k tomu, ako sa majú postaviť proti démonom rovnakým spôsobom ako to robieval On sám. Ak toto nie je dnes pravdou, potom sa Derek Prince pýta:

"Kto sa zmenil? Ježiš? Démoni? Cirkev?"

V tejto praktickej a vyčerpávajúcej príručke na tému "Oslobodenie od démonov", sa Derek Prince zdieľa s jeho vlastným zápasom s démonmi a poukazuje na strach a mylné názory či nepochopenia, ktoré sú často spájané s oslobodením.

Zdieľajúc sa s osobnými skúsenosťami, ktoré získal po viac ako tridsiatich rokoch v tejto službe Derek Prince ponúka praktické rady ako prijať oslobodenie, ako slúžiť iným k oslobodeniu a ako si udržať oslobodenie. Taktiež popisuje deväť charakteristických aktivít démonov, sedem spôsobov ako démoni získavajú vstup do životov ľudí a potom ťa vedie cez deväť krokov k oslobodeniu.

_______________________________________________________

OBSAH:

Predslov

Základy
Ako to vykonával Ježiš?
Terminológia
Ježišov príklad a Jeho poslanie

V škole skúseností
Môj zápas s depresiami
Osoby, ktorým sa mi nepodarilo pomôcť
Zrážka s démonmi
Vyzvaný v mojej vlastnej kazateľnici
Pod hladinou
Poznatky z rozširujúcej sa služby
Pokračujúce osobné konflikty

Sedem otázok
Čo sú démoni?
Hriešna prirodzenosť alebo démoni?
Ako vnikajú démoni?
Čo je okultizmus?
Pôsobí čarodejníctvo aj v dnešnej dobe?
Potrebujú kresťania vôbec niekedy oslobodenie od démonov?
Bude Duch Svätý prebývať v nečistej nádobe?

Ako rozpoznať a vyhnať démonov
Charakteristické činnosti démonov
Oblasti osobnosti človeka ovplyvnené démonmi
Démoni nemocí a chorôb
Príprava na oslobodenie
Modlitba za oslobodenie
Ako si udržať svoje oslobodenie?
Prečo nie sú niektorí ľudia oslobodení?
Pomoc iným osobám k ich oslobodeniu
Čo nasleduje po oslobodení?

_______________________________________________________

PREDSLOV:
Služba Pána Ježiša Krista sa diala v oblasti, kde bol bežný život spojený s povedomím Boha. Božie Slovo sa vyučovalo každý týždeň. Napriek tomu Jeho súčasníci vyhlásili, že ide o nové učenie s mocou (Marek 1:22-27). Ten zásadný rozdiel oproti službe farizejov a zákonníkov spočíval v tom, že učenie, ktoré hlásal Ježiš, malo moc urobiť konkrétne zmeny vživotoch ľudí. Nebolo to len nabádanie k morálnemu životu, ale v spojení s Jeho službou vyslobodzovalo ľudí a dávalo im voľnosť žiť v slobode. Služba oslobodzovania bola niečím, čo zelektrizovalo vtedajších ľudí - manifestovala totiž reálnosť duchovného, neviditeľného sveta a okrem toho ukazovala to, že pri konfrontácii dvoch kráľovstiev: kráľovstva temnoty a Božieho kráľovstva (Kráľovstva svetla) je víťazstvo na Božej strane.

Ver
ím, že tento rozmer je rovnako aktuálny aj v súčasnej dobe. Žijeme vo svete, ktorý sa vo veľkej miere otvára pre duchovný svet. Ľudia zo zvedavosti a zábavy navštívia vešticu, prečítajú si horoskop alebo "zabrowsujú" po internete na pornografické stránky. Po nie dlhej dobe zisťujú, že to, čo sa javilo ako "zábava", prinieslo do ich života poviazanie, ktorého sa nevedia zbaviť. Cirkev, ktorá je vyučená a pripravená slúžiť, môže byť odpoveďou na túto situáciu.
Kniha "Oni budú vyháňať démonov" je praktickou učebnicou, ktorá vychádza z mnohoročnej služby. Derek Prince, ktorý rozhodne patrí kým priekopníkom služby oslobodzovania, ju písal na vrchole svojej služby. Verím, že táto kniha pomôže mnohým kresťanom na Slovensku k slobode a k posväteniu.

MUDr. Ivan Zuštiak, pastor

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

Podrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
204 x 135 mm
Počet stán
264
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2007
Hmotnosť
305 g