V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Spravodlivý bude žiť vierou
 • Spravodlivý bude žiť vierou

Spravodlivý bude žiť vierou

Autor: Derek Prince

Naša cena: 7,28 €

Proste a dostanete!

Dynamika, zasľúbenia, moc viery – všetko je obsiahnuté v tejto knihe, ktorá preniká do podstaty tejto témy. Derek Prince odpovedá na tvoje otázky na tému "Viera" ako napríklad:

 • Čo je viera?
 • Ako môžem praktickým spôsobom žiť môj život vo viere?
 • Ako môže zosilnieť moja viera?


Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Tak isto vysvetľuje:

 • Ako môžeš okamžite prijať to, za čo sa modlíš.
 • Ako môžeš prijať duchovné dary.
 • Ako sa môžeš tešiť životu v hojnosti.
 • Ako môžeš vidieť svoje finančné potreby naplnené.
 • Ako môžeš zväčšiť svoju vieru.
 • Ako môžeš počuť to, čo ti Boh hovorí.
 • Ako môžeš prijať fyzické uzdravenie skrze vieru.


Objav princípy, ktoré zbudujú tvoju vieru v Boha a zmocnia ťa vykonať to, čo by bolo za normálnych okolností nemožným. "Spravodlivý bude žiť vierou" – ľahko čitateľná, na Písme založená kniha je prostriedkom pre každého kresťana, ktorý túži prijať zasľúbenia vierou naplneného života.

"A toto je to víťazstvo, ktoré zvíťazilo nad svetom – naša viera."
1. Jána 5:4

_______________________________________________________

OBSAH:

Predslov

Viera verzus videnie
Viera verzus nádej
Viera ako dar
Viera ako ovocie
Viera k životu
Ako prichádza viera
Viera musí byť vyznaná
Viera dokonaná skutkom
Viera musí byť preskúšaná
Miera viery
Viera ruší následky pádu

_______________________________________________________

PREDSLOV:

Viera je optika, cez ktorú poznávame Boha. Náš mozog je na to príliš krátky. Jeho kapacita nestíha pochopiť nemerateľnú veľkosť Pôvodcu. Naša skúsenosťje na to zas príliš subjektívna a relatívna. Áno, osobná skúsenosť je nevyhnutná a bez nej by bol Boh pre nás suchou teóriou, ale na zážitkoch život s Bohom nestojí. Iní zas vsadili na mystiku, podvedomie, či úlet z reality. Fakt je ten, že jediný spôsob, ako k bohu prísť a spoznať Ho, je VIEROU.

„A bez viery nie je možné ľúbiť sa Bohu. Lebo ten, kto prichádza k Bohu musí veriť, že je, a že tým, ktorí Ho snažne hľadajú, je Odplatiteľom.“
Židom 11:6

Už Luther pri čítaní Augustínovho komentára listu Rimanom o
tom, že "spravodlivý bude žiť vierou", dostal poznanie, ktoré úplne zradikalizovalo jeho život a službu Bohu. Táto jeho skúsenosť, ktorú mnohí nazývajú "skúsenosť vo veži", spustila lavínu reformácie, ktorou sme mnohí dodnes poznačení. Koniec koncov, všetko, čo od Boha prijímame, dostávame vierou - či je to spasenie, sloboda od poviazaností, uzdravenie alebo akékoľveké požehnanie. Problém je v tom, že mnohí sme vieru znetvorili na niečo ohromne komplikované, takmer nedosiahnuteľné. Zdá sa nám, že je len pre velikánov ako bol Abrahám či apoštol Pavol.

Derek
Prince tomu dáva zmysel. Boh mu dal schopnosť systematicky, jednoducho a veľmi biblicky o viere vyučovať. Pri čítaní knihy "Spravodlivý bude žiť vierou" sa ti budú otvárať oči. Svätý Duch pozdvihne tvoju osobnú vieru. Cez priame biblické princípy sa naučíš chodiť vo viere. Áno, ty! Nie superhrdina z pódia ani veľký evanjelista, čo koná zázraky na druhej strane planéty. Viera nie je nedostupné tajomstvo. Je predsa darom milosti, ktorý vieme prijať. Potom však začína dobrodružstvo, na to sa priprav. Život začne byť zaujímavý a zázračný. Ak hľadáš len kresťanské status quo a stačí ti fádna, formálna rutina, polož hneď túto knihu, lebo nie je pre teba. Ale ak chceš viac, ak túžiš po zrelosti vo viere a máš na to výdrž, pripútaj sa! Spravodlivý - a to je reč o nás - bude predsa žiť z viery!

Mgr. Miroslav Tóth, pastor

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.Podrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
204 x 135 mm
Počet stán
128
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2007
Hmotnosť
155g