V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Horké hlbiny života
  • Horké hlbiny života

Horké hlbiny života

Autor: Derek Prince

Naša cena: 3,17 €

Objavenie horkých vôd pri Mare bolo devastujúcou skúsenosťou pre izraelský národ po ich vyslobodení z Egypta. Neboli na to vôbec pripravení. My tiež môžeme mať skúsenosti s "jazerom horkej vody":

  • so sklamaním
  • s obchodným krachom
  • s rozbitými vzťahmi
  • s nalomeným zdravímČítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Boh chce častokrát použiť tieto okolnosti, aby nás preskúšal a posilnil. Derek Prince vysvetľuje zámery skúšok a ako je potrebné na skúšky reagovať. Sťažovanie sa nevyprodukuje nič pozitívne; vytrvanie vo viere prináša hlbšie zjavenie Boha. Keď na skúšku odpovieme správnym spôsobom, zistíme, že sklamania človeka sú častokrát Bohom predurčenými stretnutiami.

_______________________________________________________

OBSAH:

Predslov

Úvod
Zámer skúšky
Uzdravujúce drevo
Hospodin - náš Lekár
Smrť pred vzkriesením

_______________________________________________________

PREDSLOV:

Drahý čitateľ,

skôr ako sa zahĺbiš do čítania posolstva tejto brožúry, tak by som ti položil jednu otázku. Spoznal si už v svojom živote, že jas slnečných dní môže vystriedať šedosť jesennej búrky? Každý jeden z nás sa v živote stretol s dôvernou a zároveň tou najkratšou otázkou: PREČO?

Nebolo to ani tak dávno, keď sa táto otázka preháňala mojou mysľou takmer každý deň. Na jar v roku 2003 sa nám narodil druhý syn Dávid, ktorého narodenie sme očakávali s veľkou radosťou. Žiaľ, v tom čase sme ešte netušili, že Dávidkove narodenie nebude bez problémov. Službukonajúca lekárka sa rozhodla pre cisársky rez príliš neskoro a Dávidkov život sa takmer skončil. Nášho synčeka museli oživovať, čo sa nakoniec lekárom podarilo, no jeho život bol "natrvalo" zmenený. Po troch rokoch sa Dávidkov krátky život na tejto Zemi ukončil a okrem spomienok na neho nám v mysli zostala otázka: Prečo?

Derek Prince sa v tejto brožúre snaží čitateľovi priblížiť situáciu, v ktorej sa nachádzal izraelský národ krátko po ich zázračnom vyslobodení z egyptského otroctva a predkladá lekciu, ktorej sa tento národ mal naučiť.

Podobne ako Izraelský národ sa nikto z nás sa v svojom živote nevyhneme určitej forme sklamania, bolesti, utrpenia - horkej vode v Mare. Môžeme však zabrániť tomu, aby sa naše srdcia nestali jazerom horkej vody a nepriniesli tak úplnú skazu nám i tým okolo nás. Možno si kladieš otázku: "Je to vôbec možné?" Odpoveď znie: "Áno, je!" Dovoľ autorovi tejto brožúry, aby ti do rúk vložil kľúče k úspešnému zvládnutiu životných skúšok - kríz, ktoré môžu zároveň upraviť tvoje priority.

Dnes s istotou vieme, že životná cesta nášho synčeka sa len začala a jedného dňa sa s ním opäť stretneme. Naše srdcia nie sú naplnené horkosťou voči lekárskemu tímu, ale Božou milosťou, láskou a odpustením. Ukončil by som slovami autora: "Ak skutočne vieme, že všetko, čo sa stane v našich životoch, je riadené Bohom pre naše dobro, potom nie je dôvod na žiaden pesimizmus."

Touto cestou sa chceme zároveň poďakovať nášmu Pánovi za milosť a silu, ktorú nám dával v ťažkom období života a všetkým tým, ktorí nás niesli verne na svojich modlitbách.

 

""Branislav Čekan, riaditeľ

 

 

 

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

Podrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
168 x 105 mm
Počet stán
56
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK