V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie

Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou (2. vydanie)

Autor: Max Kašparů

Naša cena: 12,50 €
Poznali sme ho ešte ako diakona a psychiatra a mnohí sme aj čítali knihy alebo počúvali jeho prednášky. Kto je však Max Kašparů zblízka? Aká je jeho životná cesta, čo sa skrýva „za"...? Kniha priná...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...ša silný rozhovor s h. prof. PaedDr. ThDr. MUDr. et MUDr. Jaroslavom Maxmiliánom Kašparů, PhD., Dr. h. c., človekom, ktorý je dnes gréckokatolíckym kňazom, no celý život odmietal hrať pred Božou tvárou divadlo. V knižnom rozhovore sa dočítate: •    o tom, že tu vôbec nemusel byť, ak by sa jeho mama rozhodla inak, a tiež o jeho náročnom detstve bez otca; •    o zmarenej svadbe s nevestou, ktorá to vzdala pár dní pred obradom, ale aj o novej známosti, trvajúcej len pár hodín, ale zavŕšenej úspešnou svadbou a doterajším pevným manželstvom; •    o domácich poštových holuboch, vysokoškolských skúškach, skúsenostiach s hypnózou i o písaní poézie; •    o aktuálnej kňazskej službe i o tom, že niekedy je v spovednici lekárom i kňazom zároveň. V knihe nájdete aj poctivé rady do života: •    na čo si pred manželstvom dávať pozor a aké sú nášľapné míny v manželstve; •    čo s chorými manželstvami, v ktorých môže byť jeden z manželov psychopat; •    ako v živote nevyhorieť a mať zdravé telo, ducha i dušu. Kniha obsahuje aj štyri rozhovory s Maxom Kašparů, ktoré vyšli na kresťanskom internetovom portáli www.cestaplus.sk. Každá kapitola prináša aj zhrňujúcu myšlienku napísanú vlastnou rukou autora.

Podrobnosti

Autor
Max Kašparů
Počet stán
200
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2017