V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

5 jazykov lásky na každý deň

Autor: Gary Chapman

Ušetríte 7% Naša cena: 10,70 €
Bežná cena: 11,50 €

Zamyslenia na každý deň

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamyslení, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzťah jedného s druhým aj s Bohom...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah.   Podľa čitateľov je Gary Chapman relevantný pre dnešnú dobu, jeho rady sú užitočné, jednoduché a efektívne. Všetko toto nájdete aj v knihe Päť jazykov lásky na každý deň.   Zamyslenia sa týkajú rôznych oblastí vrátane komunikácie, očakávaní, postavenia v rodine, sexu, konfliktov, financií, vzťahov k deťom a svokrovcom, a ďalších.   Kniha obsahuje: • 260 zamyslení na každý deň v týždni • 52 biblických štúdií na víkend • 13 samostatných úvah • otázky na diskusie a podnety k modlitbám   Gary Chapman je autor, spíker a poradca. Je autorom bestsellerov série kníh Päť jazykov lásky a riadieľom organizácie Marriage and Family Life Consultants, Inc.

Podrobnosti

Autor
Gary Chapman
Počet stán
332
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2017