Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Cesta hľadania

Autor: Peter Mikula , Ľuboš Hašan

Ušetríte 10% Naša cena: 1,98 €
Bežná cena: 2,20 €

Adventné zamyslenia

Autori: PhDr. Peter Mikula, PhDr. PaedDr. Ľuboš Hašan Nastávajúce obdobie adventu sa nesie v znamení začínajúceho sa svätého roka božieho milosrdenstva, ktorý vyhlásil pápež František, a ktorý má vo svojom milosrdenstvo Boha...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Cirkev tak chce obrátiť pozornosť na podstatu Boha – Jeho Milosrdenstvo a vyzýva nás k nasledovaniu Pánových slov „Budte milosrdný, ako milosrdný je váš otec“, pretože milosrdný človek nie je prirodzene, ale milosrdným sa stáva postupne. Publikácia Cesta hľadania ponúka pomoc človeku hľadajúcemu a smerujúcemu k Božiemu milosrdenstvu. Tento proces sa rozvíja na troch úrovniach/dimenziách: Boh hľadajúci človeka, človek hľadajúci Boha a nakoniec hľadanie vzťahu k blížnemu skrze nájdeného milosrdného Boha. Po absolvovaní týchto troch krokov si uvedomíme, že sme našli a spoznali nielen milosrdenstvo Boha ale aj sami seba a že náš život má zmysel. Meditácie nad slovami evanjelia sú spojené s otázkami a predsavzatiami, ktoré nám pomôžu hlbšie prežívať advent, priblížiť sa ku Kristovi a podeliť sa s ďalšími ľuďmi o zažité Božie milosrdenstvo.

Podrobnosti

Autor
Peter Mikula, Ľuboš Hašan
Počet stán
60
Väzba
brožovaná
Rok vydania
2015