Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Podeľme sa s múdrosťou

Autor: Papež František

Ušetríte 10% Naša cena: 18,00 €
Bežná cena: 20,00 €
Jedného dňa dostal pápež František pri modlitbe vnuknutie poukázať na dôležité poslanie starých rodičov a ľudí v pokročilom veku celkovo pri odov...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...zdávaní život premieňajúcej múdrosti, ktorú vlastnia. Kniha Podeľme sa s múdrosťou je vyvrcholením tejto jeho vízie.Starí ľudia z viac ako 30 krajín sa delia o svoju múdrosť, ktorú načerpali počas dlhého života a z mnohých skúseností.Či ide o príbeh slepého košikára z Kene, alebo storočnej pôrodnej asistentky z Guatemaly, ktorá pomohla priviesť na svet viac ako 10 000 detí, každé svedectvo je odkazom o sile viery, o vytrvalosti, ľudskej nezlomnosti a láske. Pápež František na mnohé svedectvá priamo reaguje a zdôrazňuje, že zápasy, ktoré starí ľudia vybojovali, majú byť povzbudením a nádejou pre mladých ľudí. Okrem textov presiaknutých stareckou múdrosťou a láskavosťou kniha osloví čitateľa vynikajúcim grafickým spracovaním a nádhernými portrétmi ľudí, ktorých ozdobou sú vrásky. 

Podrobnosti

Autor
Papež František
Počet stán
176
Väzba
viazaná / tvrdá obálka s prebalom
Rok vydania
2019