Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Výstup na horu manželstva (r.2019)

Autor: Elias Vella

Ušetríte 10% Naša cena: 7,11 €
Bežná cena: 7,90 €
Po prednáškach Eliasa Vellu o manželstve sme zo strán počuli: „Keby sme toto všetko vedeli pred vstupom do manželstva!"   Kniha zostavená z prepisu prednášok Eliasa Vellu o manželstve „konfrontuje čitateľa so súčasnými ...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...problémami, ako sú napríklad cudzoložstvo, pornografia, narušenie sexuálnej identity, rozvod, odluka, nulita manželstva a ponúka riešenia tým, ktorí túžia nájsť pokoj, uzdravenie a stálosť vo svojich vzťahoch. Jeho múdrosť a rady pre manželstvá v kríze sú neoceniteľné. Pokiaľ ide o mladých ľudí, ktorí sa ešte len chystajú uzavrieť manželstvo, nájdu v knihe množstvo informácií o realistických očakávaniach, ktoré musia mať prv, než urobia tento rozhodný krok. Vo svete, kde existuje mnoho nejasností týkajúcich sa významu pravej lásky, otec Vella odlišuje autentickú lásku od nestálych vzťahov, do ktorých sa necháva zatiahnuť väčšina mladých.   Nech Boh otvára srdce každého čitateľa a dá vám silu, pokoj a radost pri výstupe na horu manželstva.

Podrobnosti

Autor
Elias Vella
Počet stán
288
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Rok vydania
2019