Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Spojení navždy

Autor: Zuzana Gránska

Ušetríte 10% Naša cena: 13,41 €
Bežná cena: 14,90 €
Stanú sa technológie apokalypsou rodiny? Mali by byť súčasťou dnešných tried? Čo hovoria psychológovia, neurológovia či výskumy na nový s...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
 

...vet, v ktorom vyrastajú naše deti?Kniha SPOJENÍ NAVŽDY - Ako nestratiť deti v digitálnej dobe je o silnom pute medzi deťmi a technológiami. Umožní vám nahliadnuť hlbšie do sveta, v ktorom vyrastajú naše deti. Sveta plného blikajúcich displejov, nekonečnej zábavy, nepretržitého spojenia s kamarátmi, ale aj desivých pascí online sveta, ktoré technológie priniesli. Mobily a tablety sa stali neoddeliteľnou súčasťou detského sveta a mali by sme spozornieť, ako ich naše deti používajú. Byť deťom zodpovednými sprievodcami na ceste do sveta technológií. Ako? Musíme vedieť o technológiách čo najviac a nastaviť deťom pravidlá.V čom vám dokáže kniha pomôcť?Pochopíte, prečo technológie dokážu byť pre deti užitočné len v určitej miere.Vďaka najnovším dátam z výskumov a vyjadreniam odborníkov vás motivuje konať, aby ste svoje dieťa chránili a prevzali zodpovednosť za jeho digitálny život.Získate pre svoje dieťa a rodinu viac rovnováhy a pohody do života.Ak ste učiteľ prehodnotíte, ako využívať technológie pri učení lepšie.

Podrobnosti

Autor
Zuzana Gránska
Počet stán
272
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2019