V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Zimná vojna

Autor: Priscilla Shirerová , Gina Detwilerová

Ušetríte 10% Naša cena: 8,01 €
Bežná cena: 8,90 €
Kniha Zimná vojna je dodatkom úspešnej trilógie, v ktorej sa kráľovskí bojovníci vracajú do Ahoratosu, ktorý však nachádzaj...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...ú spustnutý a nebezpečný. Čaká ich tam vojna so zimou. Autorkami knihy sú Priscilla Shirerová a Gina Detwilerová.Pred dvomi rokmi prišli kráľovskí bojovníci o jedného spomedzi seba. Teraz musia opäť stáť pevne... pretože smrť znovu prichádza.Levi otvoril dvere. Vošiel dnu, ale jednu ruku nechal na kľučke pre prípad, že by musel rýchlo odísť. Do nosa mu udrel pach mŕtvych červov.„Prečo si prišiel, Levi?“ opýtal sa ho hlas.„Vieš, ako sa volám?“„Samozrejme.“Levi sa zhlboka nadýchol. „Chcem ťa vidieť. Chcem vidieť... tvoju tvár.“„Zatvor dvere.“Levi zaváhal. Potom dvere pomaly zavrel. Na jeho prekvapenie sa miestnosť rozžiarila svetlom, ktoré vystupovalo zo zaprášenej dlážky. Levi zhíkol nad tým, čo uvidel...„Sedíš tu celý čas?“ opýtal sa Levi.„Nie vždy. V poslednom čase bývam často vonku. Pretože...... je zima.“Kniha je určená najmä čitateľom od 8 do 12 rokov.

Podrobnosti

Autor
Priscilla Shirerová, Gina Detwilerová
Počet stán
344
Väzba
lepená / mäkká obálka
Rok vydania
2020