V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Život v Duchu - Modlitbová príručka pre účastníkov seminára

Autor: Ernest Sievers

Ušetríte 10% Naša cena: 1,08 €
Bežná cena: 1,20 €
PREDHOVOR:Milá sestra, milý brat.Rozhodol si sa, že sa budeš zúčastňovať seminára Život v Duchu. Tento zošit ťa bude sprevádzať počas nasledujúc...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...ich týždňov na tvojej duchovnej ceste. Chce ti poskytnúť orientačné body a pomôcť ti ísť duchovne na hlbinu. Sám Boh ťa pozýva, aby si k nemu prišiel bližšie a mal hlbšiu účasť na jeho živote. Pomocou tejto príručky ti chce v modlitbe otvoriť poklady svojho Slova a darovať ti radosť a silu pre tvoj život.Boh k tebe hovorí prostrednícstvom Slova alebo Písma, ale tiež prostred-nícstvom človeka. Ak chceš v seminári obsiahnuť hlbší - obnovený kresťanský život,budeš sa musieť pravidelne zúčastňovať všetkých stretnutí, aby ti sestry a bratia mohli pomáhať rásť v tomto novom živote. Predovšetkým ťa však chce celkom osobne osloviť Boh, ak ty sám s ním stráviš denne “chvílti stíšenia”. Si teda pozvaný k tomu, aby si každý deň - v nedelil i vo všedný deň - zotrval minimálne 15-20 minút v tichosti, v osobnej modlitbe pri Pánovi. Potom veľmi skoro zakúsiš, kolko milosti ti Boh počas tejto “chvíle stíšenia” daruje.Nech sú nasledujúce týždne intenzívnej modlitby pre teba požehnaním, nech sa tvoj život pôsobením Ježišovho Ducha hlboko premení a obnoví.P. Ernest Sievers, W.V.

Podrobnosti

Autor
Ernest Sievers
Počet stán
22
Väzba
brožovaná