V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

5 novén k Panne Márii, Pomocnici kresťanov

Autor: Bonaventure Hammer

Ušetríte 10% Naša cena: 5,31 €
Bežná cena: 5,90 €
Aké bolo Ježišovo želanie na sklonku pozemského života? Nechcel nič pre seba. Aj v tejto dramatickej chvíli myslel na nás: daroval nám svoju mamu. Od momentu ...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...„hľa, tvoja matka; hľa, tvoj syn“ je Mária našou najmocnejšou obhajkyňou, pomocnicou, sprostredkovateľkou milosti i útočiskom.Fr. Bonaventure Hammer zostavil päť novén k úcte Panny Márie:- Novéna ku cti Nepoškvrneného počatia Preblahoslavenej Panny Márie- Novéna ku cti Narodenia Preblahoslavenej Panny Márie- Novéna k sviatku Zvestovania Pána- Novéna ku cti Sedembolestnej Panny Márie- Novéna k slávnosti Nanebovzatia Preblahoslavenej Panny MárieTieto novény nám môžu poslúžiť ako príprava na jednotlivé mariánske sviatky; no nedajme sa obmedzovať či limitovať dátumom. Kedykoľvek môžeme v modlitbe Máriu prosiť o pomoc. Dvetisícročná história potvrdzuje, že nebol odmietnutý nikto, kto sa s dôverou obracal k Panne Márii o pomoc.Mária, Pomocnica kresťanov – oroduj za nás!Kniha je cirkevne schválená.

Podrobnosti

Autor
Bonaventure Hammer
Počet stán
168
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2020