Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Ako vychovať deti a nezblázniť sa

Autor: Kevin Leman

Ušetríte 7% Naša cena: 10,70 €
Bežná cena: 11,50 €
Byť dobrým rodičom nie je ľahké, ale to, čo preto potrebujete urobiť, je jednoduché a určite to zvládnete.   Ak niekto rozumie, prečo sa deti správajú tak, ako sa správajú, je to práve uznávaný psychológ dr. Kevin Leman...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Otec piatich detí uvádza sedem princípov, ktoré učí sám život, a ukáže vám: čo robiť s deťmi, ktoré sa nevedia správať, ako si poradiť s prieberčivosťou pri jedle, ako upokojiť vášnivé výbuchy hnevu, ako minimalizovať súrodenecké hádky, ako prejaviť rodičovskú autoritu a rozhodnosť, ako spoznať, kedy treba malým dravcom pristrihnúť krídla, ako stanoviť primerané vreckové, večierku a výhody, a ako opäť prevziať vedenie vo vlastnej rodine.     Dr. Kevin Leman je medzinárodne uznávaný psychológ, rečník, pedagóg a humorista známy z rozhlasu aj televízie, ktorý učí a zabáva publikum na celom svete svojím dôvtipom a psychológiou založenou na zdravom sedliackom rozume. Je ocenený denníkom New York Times ako najpredávanejší autor, ktorý má na konte vyše päťdesiat knižných titulov. V slovenčine vyšli napríklad knihy 5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa, 5 dní – a váš tínedžer bude iný, 5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu, 5 dní, ktoré zmenia váš sexuálny život, 5 dní, ktoré zmenia vás a ďalšie.

Podrobnosti

Autor
Kevin Leman
Počet stán
324
Väzba
lepená / mäkká obálka
Rok vydania
2020