V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Máriine tajomstvá - Rozjímania na 30 dní (Mauro Laconi)
  • Máriine tajomstvá - Rozjímania na 30 dní (Mauro Laconi)

Máriine tajomstvá - Rozjímania na 30 dní

Autor: Mauro Laconi

Naša cena: 0,99 €

Evanjelium je, okrem iného, pestrou paletou životných príbehov, aj toho Máriinho. Je stručnejší, ako by sme v prípade Ježišovej matky, takej významnej postavy v dejinách spásy, očakávali. Ale práve vďaka tomu môže vyniknúť jej hĺbka.

Na pozadí odkrývania Máriiných tajomstiev nájdete v tejto útlej knižke návod na 30 dní, ktoré môžete prežiť...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...s ňou a potom sa nechať viesť Duchom Svätým k modlitbe a životu. Aj takto prejavíte úctu k Panne Márii.

Ukážka:

Mária hovorila: „Velebí moja duša Pána“. Máriin chválospev so známym začiatkom („Magnifikat“) zvlášť vyniká na prvých stránkach Lukášovho evanjelia. Aj preto nie je jediný, ale za ním nasleduje Zachariášov chválospev pri narodení jeho syna Jána, chválospev anjelov v noci Ježišovho narodenia a Simeonov chválospev v jeruzalemskom chráme na štyridsiaty deň po narodení. Akoby evanjelista chcel svojimi skvostnými chválospevmi liturgicky komentovať začiatky rozprávania o Ježišovi – zaznamenaného, zažitého a Cirkvou radostne ospevovaného príbehu. No zo všetkých chválospevov, ktoré aj dnes po mnohých storočiach Cirkev opakuje vo svojich každodenných chválach, najspevnejší, najbohatší na myšlienky, najdrahší kresťanskej duši je nepochybne ten Máriin.

Podrobnosti

Autor
Mauro Laconi
Formát
100 x 145 mm
Počet stán
64
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK