Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Prečo ruženec? Prečo dnes?

Autor: Gretchen Crowe

Ušetríte 10% Naša cena: 7,11 €
Bežná cena: 7,90 €
Jednou z najznámejších a najobľúbenejších modlitieb v tradícii Rímskokatolíckej cirkvi je nepochybne ruženec. Ale uvedomujú si dne...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...s katolíci prínos tejto stáročnej pobožnosti?Redaktorka Gretchen Crowe ponúka myšlienkovo bohaté a podnetné spisy svätých mužov a žien, ktorí milovali túto mariánsku modlitbu a boli jej oddaní. Spoločne tvoria presvedčivý argument, prečo je modlitba ruženca v 21. storočí dôležitejšia než kedykoľvek predtým.Prečo ruženec? Prečo dnes? je prístupná a inšpiratívna zbierka textov pretkaných osobnými zážitkami, ktoré podporujú osem závažných dôvodov, prečo by ruženec mal byť podstatnou súčasťou života každého katolíka.Potrebujeme ruženec...• aby sme prelomili hluk... s kardinálom Albínom Lucianim (pápežom Jánom Pavlom I.);• pre hlbšiu oddanosť Cirkvi... s bl. Fultonom J. Sheenom;• na posilnenie rodín... s otcom Patrickom Peytonom, ružencovým kňazom ;• pre rast v kresťanskom učeníctve... s pápežom svätým Jánom Pavlom II.;• za mier vo svete... s otcom Hubertom F. Schifferom SJ;• ako zbraň proti zlu... s pápežom Piom XII.;• na boj so sekularizmom... s pápežom Levom XIII.;• aby sme sa stali svätými... s pápežom svätým Jánom XXIII., svätou Matkou Terezou, svätým kardinálom Newmanom a mnohými ďalšími.Kniha Prečo ruženec? Prečo dnes? nie je typická príručka o ruženci. Je to kniha, ktorá vás mnohorako povzbudí, aby ste častejšie siahli po ruženci, a tak získali dary, ktoré ponúka svetu i každému z nás.

Podrobnosti

Autor
Gretchen Crowe
Počet stán
160
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Rok vydania
2020