V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie

Hľa, Tvoja Matka

Autor: brat Martin Mária Kolár OFMConv.

Naša cena: 10,00 €
„Postupne vnáranie sa do jednotlivých tajomstiev Vykupiteľovho života, jeho pôsobenia, ktoré sprítomňuje liturgia, spôsobuje, že sa do nás hlboko vstrebáva a formuje náš život.“ sv...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Ján Pavol II. Publikácia obsahuje veľmi vzácnu, netradičnú formu modlitby posvätného ruženca. Vo všetkých štyroch častiach posvätného ruženca, v modlitbe  Zdravasʼ, Mária  po mene Ježiš nasleduje dôvetok, ktorý približuje rozjímané tajomstvo. Pre každý dôvetok je k dispozícii krátke rozjímanie s niekoľkými biblickými odkazmi. Tieto odkazy majú veľkú hodnotu; pri ich čítaní si uvedomíme ako silno je modlitba posvätného ruženca zakotvená v Božom slove. Okrem dôvetku je pre každý Zdravasʼ, Mária pripravená osobitná prosba o pomoc pre náš duchovný život adresovaná Panne Márii, ktorá vychádza z rozjímania daného tajomstva. Takto je pre každý desiatok pripravených desať dôvetkov, desať prosieb a desať rozjímaní. Spolu ich je dvesto. Kniha obsahuje v závere aj Františkánsky ruženec.

Podrobnosti

Autor
brat Martin Mária Kolár OFMConv.
Počet stán
192
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2021