Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Modlitba kľúč k prebudeniu (David Yongi Cho)
  • Modlitba kľúč k prebudeniu (David Yongi Cho)

Modlitba kľúč k prebudeniu

Autor: David Yongi Cho

Naša cena: 5,30 €

Táto kniha je príručkou pre všetkých, ktorí chcú zefektívniť svoj modlitebný život. Dr.Cho píše o tom, prečo sa modliť, a tiež o druhých, formách a metódach modlitby...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Vypredané info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Odkazom knihy je práve jej názov - to, že modlitba je kľúčovým faktorom v úsilí o prebudenie a zasiahnutie sveta evanjeliom.

Dr. David Yonggi Cho je starším pastorom Yoido Gospel Church, najväčšieho kresťanského zboru na svete, ktorý sa nachádza v Soule, v Kórei a má viac ako 760-tisíc členov. V tínedžerskom veku ho Boh zázračne uzdravil z tuberkulózy a on sa obrátil od Budhizmu ku kresťanstvu. V roku 1958 začal s minimálnymi prostriedkami viesť cirkevné zhromaždenia v chudobnom predmestí Soulu. V roku 1976 založil organizáciu Church Growth International, fórum pre vzájomné zdieľanie biblických princípov týkajúcich sa cirkevného rastu. Napísal viac ako sto kníh, medzi ktorými sú známe tituly: Štvrtá dimenzia a Duch Svätý, môj starší partner.

Podrobnosti

Autor
David Yongi Cho
Formát
140 x 200 mm
Počet stán
163
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK