V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Ruženec oslobodenia (Regis a Maisa Castro)
  • Ruženec oslobodenia (Regis a Maisa Castro)

Ruženec oslobodenia

Autor: Regis a Maisa Castro

Ušetríte 10% Naša cena: 5,40 €
Bežná cena: 6,00 €

Ruženec oslobodenia je opakované vzývanie mena Ježiš. Je založený na Božom slove: „… každý jazyk vyzná: „Ježiš Kristus je Pán!“ na slávu Boha Otca"...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Má mocný uzdravujúci a oslobodzujúci účinok.

„Pozdravujem vás, Píšem, aby som vydal svedectvo o veľkej milosti, ktorú som dostal skrze modlitbu ruženca oslobodenia Od roku 1995 som pravidelne chodieval na preventívne prehliadky kvôli rakovine prostaty, Až do roku 1995 boli výsledky vždy negatívne a všetko bolo v poriadku. Ale keď potom lekár urobil nové vyšetrenie, zistil, že čosi nie je v poriadku a požiadal o špeciálne vyšetrenie. Keď bolo hotové aj to, povedal, pre potvrdenie je nevyhnutné urobiť biopsiu, Keď urobili biopsiu, oznámili mi, že ma musia operovať, pretože uzliny, ktoré som mal boli pozitívne. Bol som naozaj veľmi nervózny a môj stav sa začal zhoršovať: nemohol som spať, ani sa poriadne najesť, začal som chudnúť a bol som úplne znechutený. Jedného dňa, keď sa moja manželka vrátila domov, držala v ruke knihu Ruženec oslobodenia a povedala mi: Budeme sa spolu modliť túto modlitbu, to nám pomôže čeliť tomuto problému. Keď sme si prečítali, ako sa ju máme modliť a zároveň i všetky svedectvá, začali sme s touto mocnou modlitbou, na moju veľkú radosť som cítil, ako sa vo mne deje obrovská zmena, začal som čeliť problému s odvahou a s vierou a bol som si istý, že sa všetko dobre skončí. Utrpenie a strach zmizli. Operácia prebehla bez akýchkoľvek problémov, pretože Ježiš neopúšťa svoje deti a skrze modlitbu ruženca oslobodenia ma vypočul, uzdravil, zachránil a oslobodil.

Sláva a chvála tebe, Pane! Ďakujem, Ježišu,“

Podrobnosti

Autor
Regis a Maisa Castro
Formát
145 x 205 mm
Počet stán
144
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK