V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

28 dní pre dušu

Autor: Peter Dobrovský

Ušetríte 10% Naša cena: 7,20 €
Bežná cena: 8,00 €
Milý čitateľ. V čase, keď zo všetkých strán počúvame množstvo negatívnych slov, sme ti chceli priniesť kúsok krásy, ktorá má schopnosť upriamiť sa na to, čo je skutočne podstatné a dôležité. V tejto...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
... knižke nájdeš zamyslenia na štyri týždne s témami:  vďačnosť  radosť  obeta  nádej Každá téma je umocnená bohatstvom citátov z Božieho slova a výrokmi svätých. Nájdeš tu aj prázdne riadky, do ktorých si môžeš napísať, čo Ti našepkáva Tvoje srdce. Cieľom tohto diela nie je ponúknuť Ti mnoho nových informácií. Má Ti pomôcť odkryť v Tvojom vnútri to, čo si doposiaľ nepomenoval. Objaviť poklad, ktorý je v každom z nás. Pri objavovaní Jeho dobroty a krásy ti majú byť nápomocné fotografie, ktoré zachytávajú Jeho majestátnosť a učia nás žasnúť nad Jeho veľkosťou. Prajeme Ti, aby si si každý deň nanovo otvoril svoje srdce, nechal sa preniknúť Božím pohľadom a takto rástol vo viere. Autor zamyslení Mário Brezňan a autor fotografií Peter Dobrovský.

Podrobnosti

Autor
Peter Dobrovský
Počet stán
70
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2021