V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Svätá Monika: Moc vytrvalej modlitby

Autor: Mark W. Sullivan|Mike Aquilina

Ušetríte 10% Naša cena: 7,11 €
Bežná cena: 7,90 €
Mnohí sa vzdávajú modlitby, keď nedostanú odpoveď, ktorú chcú a vtedy, keď ju chcú. Svätá Monika sa takmer dve desaťročia modlila za svojho vzpurného syna. Roky a roky modlitieb, zdanlivo nevypočutých...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Nespočetné množstvo preliatych sĺz bez úľavy. Napriek tomu sa nevzdávala a v modlitbe nepoľavovala. Práve táto vytrvalá modlitba bola požehnaním pre celú Cirkev, pretože všetci máme úžitok z obrátenia jej syna Augustína, ktorý sa stal jedným z najuctievanejších svätcov všetkých čias a učiteľom Cirkvi. Rodičia v akomkoľvek veku alebo období života môžu modlitbou pestovať rovnaké cnosti, aké dosiahla svätá Monika počas dlhého čakania na Božiu odpoveď pre svoje dieťa. Táto kniha zahŕňa 18 úžasných úvah, rozjímaní prevzatých zo spisov svätého Augustína a modlitieb upravených z liturgie a iných starovekých prameňov. Nevzdávajte sa! Vytrvalosť v modlitbe môže zmeniť všetko – pre vás, vaše deti a možno aj pre celý svet. Knihe bol udelený imprimatur.

Podrobnosti

Autor
Mark W. Sullivan|Mike Aquilina
Počet stán
120
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Jazyk
SK
Rok vydania
2021