V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Koraland

Autor: Igor Barták

Ušetríte 3% Naša cena: 8,73 €
Bežná cena: 9,00 €
Príbehy korálok Koriho a Mimi, ich rodinky a kamarátov z animovaného seriálu Koraland pokračujú v knižnej podobe. V tejto publikácii nájdete nov...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...é príbehy s dobrodružnými výletmi a výpravami, ktoré zažili Kori a Mima.V príbehu Izba na strome Kori a jeho kamaráti zažívajú ťažkosti pri výstavbe bunkra na strome.V dobrodružstve s názvom Farma v húštinách vás Mima s kamarátkou zavedie do tajuplného Húštinového lesa, kde ich čakalo úžasné prekvapenie.V časti Balónový let vás Kori oboznámi s jeho adrenalínovým zážitkom, ktorý pre neho pripravil kamoš Eggi.Príbeh Dámska jazda je o jazde na člnoch, ktorou chcela prekvapiť Alia svoju sestru Mimu, i keď neplánovala, že táto výprava bude až taká napínavá.Posledné dobrodružstvo nesie názov Podzemné bludisko a zavedie vás do tmavých chodieb budovaných dlhé roky pod krajinou Koraland aj s ich tajomstvami, ktoré ukrývajú.Do každého príbehu je zakomponované určité duchovné posolstvo, ktoré má za cieľ poukázať na tie najpodstatnejšie veci v našom živote.

Podrobnosti

Autor
Igor Barták
Formát
150 x 210 mm
Počet stán
72
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2016