Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Life shop - ... platíš svojou dušou
  • Life shop - ... platíš svojou dušou

Life shop - ... platíš svojou dušou

Naša cena: 4,20 €

Štrnásťročná Lorna a jej kamarát Kieron si všimnú, že ľudia okolo nich sa začínajú meniť, akoby sa im strácali pred očami – platia svojou osobnosťou, svojou identitou, svojou dušou.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Rozhodnú sa s tým niečo urobiť. Z ideálneho sveta Life shopu vytŕča Lornin malý postihnutý brat. Ale práve jemu sa podarí to, čo nik nečakal… Margaret McAllisterová, anglická spisovateľka, je autorkou niekoľkých kníh pre mládež. Žije v Yorkshire so svojím manželom a tromi dospelými deťmi. Zaujíma sa o tanec, divadlo a hudbu.

UKÁŽKA: Nazvite si to, ako chcete – duša, duch, identita, ale presne toto sa odohráva v Life shope. Kúpite si celý nový životný štýl a na oplátku sa stanete bezduchým klonom. Dialo sa to všade – doma, v škole, v práci, po celej krajine. Schytila som Charlieho a objala ho tak silno, ako to len šlo. „Charlie?“ povedala som. Bol taký spokojný. Čo ak ho omámili ako všetkých ostatných? Vytrhla som mu z rúk zajaca Petra. Vrhol na mňa vražedný pohľad a schmatol ho späť. V poriadku, ešte vždy to bol Charlie.

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

 





Podrobnosti

Autor
McAllisterová, Margaret
Formát
115x185 mm
Počet stán
150
Väzba
brožovaná