V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Život Ducha

Autor: Franco Nardin|Papež František

Ušetríte 10% Naša cena: 10,13 €
Bežná cena: 11,25 €

Boh hovorí k srdcu človeka

Ak chcem naozaj porozumieť človeku, tomu, čím žije, dôvodom jeho konania, je dôležité s ním vstúpiť do osobného dialógu. Rozprávať s ním, ale ešte viac nechať ho rozprávať a sústredene počúvať...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Počuť naozaj to, čo hovorí, a nie to, čo si myslím, že hovorí. Táto kniha nesie toto pozvanie vo vzťahu k pápežovi, ktorý je pre mnohých „iný“, možno niekedy až „kontroverzný“... Kniha však nie je vedeckou prácou o pápežovi, ani neponúka odbornú teologickú analýzu jeho vyjadrení a pontifikátu, ale odhaľuje obraz, ktorý v jeho službe Cirkvi a svetu „maľuje“ medzi nami sám Boh. Pontifikát Svätého Otca Františka uprostred krízy, ktorú dnes ako ľudstvo žijeme, je naozaj prorockým činom Ducha volajúcim k nám, je záchrannou akciou Spasiteľa, ktorý aj dnes hľadá tých, čo sa stratili. A my nie sme len diváci, sme v centre tohto diania. Kniha obsahuje pasáže z dokumentov a prejavov pápeža Františka, z ktorých vychádza teologická a antropologická myšlienka zameraná na spiritualitu srdca. Ak sa totiž nemení srdce, všetko zostáva po starom a je zbytočné meniť mnohé vonkajšie štruktúry. Čo konkrétne premena srdca znamená pre súčasného pápeža, že to nie je len teoretický termín, aké kroky sme Bohom pozvaní urobiť, aby sa naše srdce zmenilo, to môže nájsť na stránkach tejto knihy každý, kto ju vezme a bude pozorne čítať. Čítať tak, ako to radí on sám, že slovo prejde „od hlavy, cez srdce, po ruky“. Nie je to kniha typu „lacných receptov na šťastný život“, on sám nie je „lacným rečníkom,“ ktorý sa potrebuje zapáčiť svojmu publiku.

Podrobnosti

Autor
Franco Nardin|Papež František
Počet stán
275
Väzba
lepená / mäkká obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2021