V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Božia taktika

Autor: Ján Kotlarčík

Ušetríte 10% Naša cena: 6,75 €
Bežná cena: 7,50 €

Ako zvíťaziť, keď ide o spásu

Jedinečný športový "katechizmus" pre mladých, najmä chalanov. Z pera mladého bohoslovca, ktorý bol úspešným športovcom a volejbalistom...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Zrozumiteľný jazyk pre mladú dušu športovcov.   O AUTOROVI: (napísal Dávid Čaniga) Tichý, obetavý, skromný... takto vnímam svojho kamaráta a spolužiaka Janka.Narodil sa v roku 1999 rodičom Jánovi a Márii. Pochádza z Plešivca, má 4 súrodencov. Na ZŠ chodil v Revúcej, kde začal hrať volejbal. Kvôli jeho bojovnosti a šikovnosti si ho vyhliadli tréneri z Trenčína, kde napokon aj v roku 2014 prestúpil a stal sa posilou pre svoj nový tím.V Trenčíne sa nevenoval len volejbalu, ale popritom chodil aj do spoločenstva UPC, kde prehlboval svoju vieru a spoznával Krista, a to aj skrze mladých ľudí zapálených pre neho.V roku 2018 bol prijatý do Kňazského seminára sv. Karola Boromejského v Košiciach za Rožňavskú diecézu. V seminári už skončil 3. ročník, ktorého druhú polovicu strávil na Erasme v Írsku.

Podrobnosti

Autor
Ján Kotlarčík
Počet stán
144
Väzba
lepená / mäkká obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2022