Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie

Neboj sa zaspať, Silvia!

Autor: Margareta Binderová

Naša cena: 1,50 €
O chvííu Silvia otvorila oči. Gestami, trochu slovom, mi ukazovala, aby som sa k nej otočila tvárou a tak zostala. Nie profilom. Nechápala som, ale urobila som to. Potom mi...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
... došlo: Chce, aby - ak otvorí oči - videla blízkeho človeka, že nie je v poslednom boji sama. Až mi vyhŕkli slzy. Našťastie dovnútra. Nie navonok.Podobne ma prekvapilo, keď sa Silvia po otvorení očí na mňa zahľadela a svoju ťažko zdvihnutú ruku mi položila na hlavu a nechala ju chvíľu tak...V posledné dni tak urobila viackrát, dokonca ma ešte i rukou pohladila. Pripadalo mi to ako žehnanie. Zdalo sa mi, akoby sa Silvii v posledných dňoch ukazovali v celej kráse, šírke, dĺžke, výške, hĺbke a nekonečnosti pravé hodnoty. Ako niečo nad slnko jasnejšie, nanajvýš logické. Večné. A zasvätená do tohto Božieho tajomstva celkom prirodzene z neho načierala a ponúkala.V čom spočíva vlastne svätosť? (ukážka z knihy)

Podrobnosti

Autor
Margareta Binderová
Formát
117 x 182 mm
Počet stán
72
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2006