Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Život v Božej moci

Autor: Štefan Patrik Kováč

Ušetríte 10% Naša cena: 10,35 €
Bežná cena: 11,50 €

Štefan Patrik Kováč, Mgr, ThLic - spisovateľ, učiteľ, evanjelizátor a apologéta. Narodil sa 24. februára (pokrstený 3. marca) 1970 v Piešťanoch. Počas rokov 2000 - 2005 študoval na katolíckej teologickej fakulte UK v Brati-sláve.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Št. skúšky z anglického a nemeckého jazyka úrovne C1/C2 zložil v Nitre v rokoch 2007 a 2008. Pokračoval postgraduálnym štúdiom teológie, ktoré ukončil v roku 2010 na katedre biblických vied získaním licencie na učenie pravej katol. Náuky.   Vedúci Spoločenstva Živá voda (založené v marci 2000). Vydávali časopis Živý prameň. Slúžil na kresťanskom mládežníckom festivale CampFest ako hlavný poradca v rokoch 2014 a 2015. V roku 2015 podnikol 1. misijnú cestu do východnej Afriky - do Ugandy. Prišiel kázať Božie slovo tamojším kresťanom na hranicu s Kongom. Po pozvaní z Nadácie Učenia Božieho slova absolvoval 2. misijnú cestu do Ázie - do moslimského Pakistanu v roku 2016. Kázania mal v angličtine.   Je autorom siedmich kníh. Bloguje na platformách postoj.sk a mojakomunita.sk, publikoval články a literárne diela v časopisoch Jednota - The Union (USA), Viera a Život, Katolícke noviny, Nahlas, Posol, Slovo medzi nami, Zrno, Miriam a inde, mal príspevky v Rádii Lúmen. Slúžil službou Slova v Bratislave, Nitre, Veľkom Záluží, Piešťanoch, Veľkých Kostoľanoch (kurz Biblia), Vŕbovom, B. Bystrici (Manželské stretnutia), D. Lopašove, Trnave (KChK, Festival mladých rodín), Hlohovci, Dolnej Křupej, Boleráze, Beckove, Trenčianskej Teplej, Bwere (UG), Dunaj. Lužnej, Budmericiach, Zurichu (CH), Pate, Nových Sadoch, Lahore a Faisal-abáde (PK), Valašskej Belej, Topoľčanoch, Komárne, Dubnici n/Váhom, Leviciach, Šumiaci, Dunajskej Strede, vo Vranove nad Topľou, Prievidzi, Cabaj-Čápore, Humennom, Zvolene, Zákamennom (Národný týždeň manželstva), Ružomberku (”Hosť na Katolíckej univerzite"), Šulekove, Gabčí-kove, Liptovskej Osade (Lúmen rodiny) a i.   S manželkou Evkou majú 6 detí (jedno u Otca). Venuje sa kázaniu a vyučovaniu Božieho Slova, prednáškam, besedám o knihách, duchovnému poradenstvu a vedie ľudí k duchovnému rastu.

Podrobnosti

Autor
Štefan Patrik Kováč
Počet stán
280
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2018