Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Keď Boh mlčí

Autor: Pete Greig

Ušetríte 10% Naša cena: 10,71 €
Bežná cena: 11,90 €

Vstúpte do ticha nevypočutých modlitieb

Pete Greig uznávaný autor kníh Zašpinená sláva a Ako sa modliť napísal svoju najosobnejšiu a najúprimnejšiu knihu Keď Boh mlčí...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Obsahuje príbeh viery, nádeje a lásky presahujúci všetky možnosti porozumenia, zrodený z boja, bolesti a ticha. Ak prechádzate bolestivým obdobím a potajme si kladiete otázky: „Kde je Boh?“, „Prečo sa to stalo práve mne?“ a „Ako je možné, že moje modlitby nezaberajú?“, tak túto knihu venujem práve vám. Podnetom na napísanie tejto knihy bol bolestivý zápas o život, ktorý zvádzala jeho manželka, a údiv nad udalosťami spojenými s modlitbovým hnutím, ktoré pomáhal založiť. Pete Greig vstupuje do temných zákutí modlitby a vynára sa z nich s ťažko vybojovaným posolstvom o nádeji, úteche a hlbokých biblických pravdách pre všetkých, ktorí trpia v tichu. „Jednoznačne najlepšia kniha o nevypočutých modlitbách, akú som kedy čítal.“ – John Mark Comer, úspešný autor a kazateľ „Keď Boh mlčí ma bombardovala úľavou!“ – Jackie Pullingerová, zakladateľka misijnej organizácie St Stephen’s Society v Hongkongu „Táto kniha je bolestivo úprimná, majstrovsky napísaná a teologicky hlboká.“ – Tim Hughes, kresťanský hudobník „Je to kresťanská klasika.“ – Justin Welby, arcibiskup z Canterbury Pete Greig je jedným zo zakladateľov modlitbového hnutia 24/7, ktoré sa rozšírilo už do polovice krajín celého sveta, a pastorom kresťanského zboru Emmaus Rd. V slovenčine vyšli jeho knihy Krvavý mesiac na obzore, Zašpinená sláva a Ako sa modliť.

Podrobnosti

Autor
Pete Greig
Počet stán
305
Väzba
lepená / mäkká obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2021