V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Rubínová žatva

Autor: Tessa Afsharová

Ušetríte 7% Naša cena: 10,14 €
Bežná cena: 10,90 €
Sára, sesternica proroka Nehemiáša, sa vďaka svojim mimoriadnym schopnostiam apracovitosti stane osobnou pisárkou perzskej kráľovnej a ocitne sa v samom srdcipanovníckeho dvora.Vo svete, ktorému vládn...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...u muži, je žena v takomto postavení dačo nevídané. Krušná minulosťvšak Sáru utvrdila v presvedčení, že Boh ju nemiluje, a svoju hodnotu začína merať len podľadosiahnutých úspechov.Dárius z Pasargád, bohatý, obdivom zahŕňaný aristokrat, je zvyknutý byť zvrchovanýmpánom svojho života. Ani v najhoršom sne by nečakal, že mu dohodnú sobáš s kráľovninoupisárkou, bystrou mladou ženou, ktorá voči nemu nemá štipku rešpektu.Dokážu si títo absolútne rozdielni ľudia navzájom pomôcť, aby zosadili z piedestálu modlyspútavajúce ich duše?„Sára, pisárka na perzskom kráľovskom dvore, vidí svoju cenu v tom, čo robí, a nie v tom,kým je v očiach Boha. Jej neľahká cesta k viere prehĺbila moju vlastnú a dozaista inšpiruje ajvás.“– Lauren Yargerová, Národná asociácia literárnych kritikovTessa Afsharová získala za svoj román Perla v piesku cenu Reader’s Choice Award 2011v kategórii Nový autor roka. Narodila sa v Iráne, kde prežila prvých štrnásť rokov svojhoživota. Potom navštevovala anglickú dievčenskú internátnu školu a napokon sa natrvalousadila v Spojených štátoch. Tessa získala titul M.Div na Yalovej univerzite, kde pôsobilaako členka vedenia biblického spoločenstva na Divinity School. V súčasnosti vedie službuženám a modlitbovú službu.

Podrobnosti

Autor
Tessa Afsharová
Formát
155 x 235 mm
Počet stán
296
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2015