Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Ako skala (Dani Pettreyová)
  • Ako skala (Dani Pettreyová)

Ako skala

Autor: Dani Pettreyová

Ušetríte 10% Naša cena: 8,91 €
Bežná cena: 9,90 €

Jake cítil, že niečo nie je v poriadku. Lepšie povedané vedel to, napovedal mu to jeho inštinkt. A hoci očakával, že to nebude dobré, netušil ako veľmi.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Kayden McKenna počas svojho oddychového lezenia na skalách narazí na telo mŕtveho lezca. Zrazu sa jej oddychový deň lezenia mení na sled dramatických udalostí. Je smrť lezca nešťastie alebo …?

Prípad vyšetruje šerif Landon Grainger, ktorý sa obráti s prosbou o pomoc na Jakea Westina. Jake sa rozhodol pomôcť Landonovi, hoci ešte netuší kam ich tento záhadný prípad môže zaviesť.

Kayden má jedinečné skúsenosti s lezením a práve vďaka nej sa im s Jakom podarí zistiť, že smrť v horách rozhodne nebola náhoda. Aby toho nebolo málo, vrah je im v pätách.

Postupom času sa v Yancey začnú diať čudné veci a Jake sa obáva, že svet, v ktorom žije, môže ohroziť osobu, ktorú miluje. Skutočnosť je však oveľa temnejšia ako si Jake a všetci ostatní vedia predstaviť.

Podrobnosti

Autor
Dani Pettreyová
Formát
150 x 230 mm
Počet stán
256
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2016