Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Sila odpustenia

Autor: William Kent Krueger

Ušetríte 10% Naša cena: 12,51 €
Bežná cena: 13,90 €

STRHUJÚCI ROMÁN OVENČENÝ LITERÁRNYMI CENAMI Mesto New Bremen, štát Minnesota, USA, rok 1961. Pokojné obdobie plné nádeje pre krajinu s mladým prezidentom Kennedym. Pre trinásťročného Franka Druma, pastorovho syna, to však bolo kruté leto, v ktorom sa až príliš často stretával so smrťou v mnohých podobách.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Prirodzená smrť. Nehoda. Samovražda. Vražda. Po štyridsiatich rokoch si Frank spomína na to leto, keď sa zrazu ocitol v dospelom svete plnom tajomstiev, lží, pretvárky a zrady. Napísali o knihe: „Raz za uhorský rok vám na stole pristane kniha, ktorá priam volá, aby ste si ju prečítali. Vezmete ju do ruky, prečítate prvú stranu, potom druhú a nemôžete sa od nej odtrhnúť. Presne taká je Sila odpustenia.“ Huffington Post „Kniha vedľa seba stavia smrť a odpustenie. Novým a nečakaným spôsobom.“ Click „Vynikajúci román o dospievaní.“ Providence Journal „Z Kruegerovej prózy sála tichá krása a jeho postavy si ma svojou hĺbkou celkom podmanili.“ Minneapolis Star-Tribune „Hlboké literárne krimi, ktoré vás jednoducho dostane… Všetko, len nie obyčajné.“ Book Page

Podrobnosti

Autor
William Kent Krueger
Počet stán
368
Väzba
lepená / mäkká obálka
Rok vydania
2018