V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
DVD - Stvorenie a 6 dní v knihe Genesis
  • DVD - Stvorenie a 6 dní v knihe Genesis

DVD - Stvorenie a 6 dní v knihe Genesis

Naša cena: 7,50 €

V multimediálnej prednáške Prof. McIntosh odpovedá na to, akým spôsobom Boh stvoril všetko, čo nás obklopuje. Do hĺbky a podrobne rozvádza dôvody, prečo exegetický a kontextový výklad prvej kapitoly Biblie vedie k stanovisku, že každý zo šiestich stvoriteľských dní trval 24 hodín...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Obsahovo bohatá prednáška sa zaoberá prvými troma kapitolami knihy Genesis, ktoré sú tesne zviazané so samotným evanjeliom a osobou Ježiša Krista. Pozrite si túto prednášku a objavte, ako je všetko v Písmach postavené na knihe Genesis, a ako je Biblia naozaj knihou histórie vesmíru. 
BONUSY: ukážka z prednášky "Potopa a Noachov koráb" a z iných videotitulov; rozhovor s Andym McIntoshom; urči zvieratko podľa zvuku - jednoduchá hra pre deti. 

Andy McIntosh, DSc, FIMA, C.Math., FInstE., C.Eng., je profesorom termodynamiky a spaľovania na univerzite v Leeds v Anglicku. S manželkou Juliet majú tri deti. Kresťanom sa stal v roku 1969, počas posledných 15 rokov sa angažoval v kreacionistickej službe, keďže je presvedčený o jej ohromnej dôležitosti. V apríli 2006 zavítal na Slovensko, kde v priebehu jedného týždňa opakovane prednášal v Bratislave a v Košiciach.