Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
DVD - Potopa a Noachov koráb
  • DVD - Potopa a Noachov koráb

DVD - Potopa a Noachov koráb

Naša cena: 7,50 €

Prof. McIntosh sa v tejto prednáške sústreďuje na priebeh a okolnosti Noachovskej potopy tak, ako je opísaná v Genesis 6 až 9. Dozviete sa mnohé dôvody, prečo išlo o celosvetovú katastrofickú udalosť, ktorej dôsledky vidíme až dodnes...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Veď práve táto potopa nám vysvetľuje veľa z geologických čŕt dnešnej zeme a existenciu obrovského množstva fosílií. Rad-radom odpovedá na časté otázky - napr. ako sa do archy mohli vmestiť všetky zvieratá?; boli v arche aj dinosaury?; atď.. 

Prednáška sa zameriava nielen na biblické detaily, ale aj na vedeckú stránku tejto udalosti, ktorá prišla ako Boží súd na vtedajší bezbožný svet. Prof. McIntosh ale bez povšimnutia nenecháva ani to, ako potopa ukazuje na druhý príchod Pána Ježiša. 

Po správnom zodpovedaní všetkých štyroch otázok minikvízu je možné spustiť záznam z otázok a odpovedí, ktoré nasledovali po prednáške. 

Dĺžka: 68+25 minút
Dabing: anglický, slovenský