V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
DVD - Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko
  • DVD - Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko

DVD - Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko

Naša cena: 7,50 €
Tento film je z kategórie „inspirujúce“ - ide o filmy, v ktorých viera nehrá podstatnú úlohu a nedá sa im povedať „kresťanské“, svojimi témami  však (napr. odpustenie, dôvera, nádej ...) nás môžu inšpirovať v našom živote. 
Čítaj ďalej
Dostupnosť: Vypredané info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Neuveriteľne hlasno & nesmierne blízko je adaptáciou uznávaného bestselleru  Jonathana Safrana Foera. Príbeh začína v mysli Oskara Schell, vynaliezavého jedenásťročného chlapca, ktorého otec zahynul 11. septembra vo Svetovom obchodnom centre. Oskar nájde vo veciach svojho otca kľúč a začne bezodkladne hľadať zámok, ku ktorému kľúč patrí. Pri svojom pátraní stretáva  rozmanitú zmes ľudí,  ktorí sa mu snažia pomôcť odhaliť odkaz jeho otca. Oskar nadviaže kontakt s mužom, ktorý ho naučí prekonať strach z hlučného a nebezpečného sveta okolo.

Celkový čas: 125 minút
Hrajú: Thomas Horn, Sandra Bullock, Tom Hanks, John Goodman, Max von Sydow, Viola Davis, Jeffrey Wright, Adrian Martinez, Stephen Henderson, Zoe Caldwell
Réžia: Stephen Daldry
Zvukové formáty: český DD 5.1 / anglický DD 5.1 / talianský DD 5.1 / maďarský DD 5.1
Titulky: české, anglické pre nepočujúcich, arabské, hebrejské, talianske pre nepočujúcich, maďarské, rumunské, grécke
Obrazové formáty: 16: 9
Bonusy: Hľadanie Oskara - mladý nováčik a hlavný predstaviteľ Thomas Horn urobil na ostatných  hercov  a režiséra neuveriteľne silný dojem