V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Zlodějka knih
  • Zlodějka knih

Zlodějka knih

Ušetríte 5% Naša cena: 10,40 €
Bežná cena: 10,95 €

Dojemný film na motívy obľúbeného bestselleru prináša príbeh dievčaťa, ktoré svojím blížnym dokázala v Nemecku v čase druhej svetovej vojny zmeniť životy.

Keď sa o ňu už jej matka nedokázala sama postarať, Liesel (Sophie Nélisse) sa ujal nemecký manželský pár (Geoffrey Rush a Emily Watson). Hoci Liesel prichádza skoro negramotná, jej adoptívny otec ju čoskoro naučí čítať. ..

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Vypredané info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

...Keď sa jej noví rodičia začnú starať aj o Maxa (Ben Schnetzer), židovského utečenca skrývajúceho sa pred Hitlerovou armádou, Liesel sa s ním spriatelí.

Svet slov a predstavivosti im v neobyčajnom snímku režiséra Briana Percivala (Panstvo Downton) poskytne únik pred udalosťami, ktoré sa okolo nich odohrávajú.

Tento film je z kategórie inspirujících - ide o filmy, v ktorých viera nehrá podstatnú roľu a nedá sa im povedať křesťanské, však svojimi témami (napr. Odpustenie, dôvera, nádej ...) nás môžu inšpirovať v našom živote.

USA, Nemecko / 2013/126 minút
Réžia: Brian Percival
Hajú: Geoffrey Rush, Emily Watson, Sophie Nélisse, Joachim Paul Assböck, Kirsten Block, Rafael Gareisen
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1, poľský 5.1 VO, turecký 5.1
Titulky: české, anglické, arabské, bulharské, chorvátske, grécke, hebrejské, maďarské, islandské, poľské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, turecké
Bonusy: Vynechané scény

https://youtu.be/gAXJENCKCyk?t=13