V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena DVD - Klbko a dvanásť apoštolov
  • DVD - Klbko a dvanásť apoštolov

DVD - Klbko a dvanásť apoštolov

Ušetríte 5% Naša cena: 6,65 €
Bežná cena: 7,00 €

Katka sa rozhodla putovať po stopách prvých dvanástich apoštolov. Aby sa Klbko u otca Mariána nenudil, zo svojich ciest mu posiela listy... zašifrované, ale aj so záhadnými predmetmi... 

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Klbko sa bude tentokrát snažiť rozlúštiť Katkine hádanky. Ale nielen také obyčajné. Za každou z nich sa skrývajú súvislosti s niektorým z apoštolov. Pomáhať mu bude otec Marián, klbkáči, pani učiteľka...a aj jeho úplne nový kamarát.

Klbko a dvanásť apoštolov je pokračovaním série detskej relácie známej z Televízie LUX. Deti prostredníctvom príbehov lepšie spoznajú prvých apoštolov a symboly, ktorými sa v sakrálnom umení znázorňujú. Zároveň zistia, že každý veriaci človek je pútnikom na ceste ku svätosti.

1. Apoštol Peter
2. Apoštol Ondrej
3. Apoštol Jakub
4. Apoštol Ján
5. Apoštoli Filip a Bartolomej
6. Apoštol Jakub Alfejov
7. Apoštoli Šimon a Júda
8. Apoštol Tomáš
9. Apoštol Matúš
10. Apoštol Judáš

Hrajú: Kristína Mackovčáková ako „Klbko“, Marián Bér ako „otec Marián“, Majka Šibíková ako "pani učiteľka", Marika Kecskésová ako "holúbok a bábkové postavy"
Spolupracovali: Deti zo Základnej školy s materskou školou v Považskom Podhradí, Deti zo Spojenej školy Sv. Rodiny v Bratislave
Výtvarná spolupráca a bábky: Dorota Sykorjaková, Markéta Plachá, Nataša Štefunková
Kresby: Deti, ktoré sa zapojili do detskej výtvarnej súťaže Pre Klbko 2014

Čas: 158 min.