V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena CD - Gospeltalent (Výberový album)
  • CD - Gospeltalent (Výberový album)

CD - Gospeltalent

Autor: Výberový album

Ušetríte 3% Naša cena: 7,76 €
Bežná cena: 8,00 €

Projekt Gospeltalent buduje komunitu začínajúcich autorov a interpretov kresťanskej hudby, pričom ich tvorbe ponúkol už štyrikrát podporu v celoslovenskej súťaži. Od roku 2016 túto pomoc hudobným a speváckym talentom rozvíja o odborný pedagogický a prezentačný servis.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Prvou víťazkou Gospeltalentu sa stala Sima Martausová (2009). Nasledovali ju Silvia Chlebovská (víťazka 2011), Slávka Tkáčová (víťazka 2013) a Katka Krajčoviechová (Cena Rádia Lumen 2013).

Súťažný ročník 2016 priniesol po prvýkrát víťazov v troch kategóriách - najlepšou speváčkou sa stala Lýdia Rišová, najlepším spevákom bol Vlado Regás a prvenstvo medzi skupinami/zbormi získala kapela Way to go. Okrem víťazov ostatných dvoch ročníkov prináša tento Výberový album Gospeltalentu aj piesne finalistov 2016 - Stanislavy Vassovej, Kika Balca a kapely Not Us, ako aj skladby semifinalistov 2016 - Veroniky Batmend a Dávida DAVEa. Album prináša súťažné skladby interpretov s výnimkou víťaziek ročníka 2013, ktoré prispeli aktuálnou tvorbou. Slávka Tkáčová pred tromi rokmi zvíťazila s piesňou "Chcem veriť", Katka Krajčoviechová so skladbou "Ukáž mi cestu". Bonusom na albume je hymna Gospeltalent Rádio Lumen Tour 2016 "Abba", ktorú premiérovému turné projektu Gospeltalent podarovala autorka Dominika Gurbaľová.

Projekt Gospeltalent organizuje portál o gospelovej hudbe a dobre okolo nás iGospel.sk v spolupráci s autorom, interpretom a producentom Richardom Čanakym a Rádiom Lumen. Rádio Lumen je od počiatku projektu zároveň jeho hlavným mediálnym garantom. Za Gospeltalentom od jeho vzniku stojí europoslanec Miroslav Mikolášik ako organizačný garant.

ZOZNAM PIESNÍ: 
 
1. Snívam stále - Lýdia Rišová 4:33, hudba + text: Lýdia Rišová 
2. Budeme kráčať - Vlado Regás 3:25, hudba + text: Vlado Regás
3. Vodiaci pes - Way to go 3:58, hudba + text: Tomáš Majtán
4. Mária - Kráľovná - Stanislava Vassová 4:12, hudba + text: Stanislava Vassová
5. Radosť bláznov - Kiko Balco 3:33, hudba + text: Kiko Balco
6. Lebo si so mnou - Veronika Batmend 2:33, hudba + text: Veronika Batmend
7. Tak príď - Dávid DAVE 4:34, hudba + text: Dávid DAVE
8. Prvý dotyk - Not Us 3:11, hudba: Richard Frenák, text: Tomáš Harčár, Richard Frenák, Marián Radvanský
9. Pod modrou oblohou - Katka Krajčoviechová 4:07, hudba + text: Katka Krajčoviechová
10. Kto si? - Slávka Tkáčová 2:56, hudba + text: Slávka Tkáčová
11. Abba - Dominika Gurbaľová, Slávka Tkáčová, Katka Krajčoviechová, Lýdia Rišová, Stanislava Vassová, Kiko Balco 4:08, hudba + text: Dominika Gurbaľová