V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Niečo nové pre život
  • Niečo nové pre život

Niečo nové pre život

Autor: Miroslav Schlesinger

Ušetríte 20% Naša cena: 2,64 €
Bežná cena: 3,30 €

Autor, bývalý telesný strážca, dnes uznávaný odborník v oblasti prevencie kriminality na Slovensku, podáva čitateľovi hodnotné informácie zo života veľmi prístupnou formou...


Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Vypredané info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Kniha zaujme každého, kto hľadá poučenie, pobavenie i niečo nové pre svoj duchovný rozmer. Bude veľkou pomôckou pre pedagógov, pracovníkov prevencie kriminality aj pre rodičov. Nájdete v nej množstvo motivácie a povzbudenie, ktoré práve dnes každý z nás potrebuje.
Pri čítaní ďalšej knižky z pera Miroslava Schlesingera ma stále väčšmi umocňuje pocit spokojnosti, s akou istotou dokáže chodiť a zorientovať sa jeden z našich najlepších a najspoľahlivejších pracovníkov prevencie na Slovensku. V spletitých katakombách negatívnych spoločenských javov ukazuje cestu, po ktorej by mali kráčať mladí ľudia. Samozrejme za predpokladu, že majú možnosť a schopnosť spoliehať sa na vlastné sily, či dôverovať aj dobre mieneným radám starších a skúsenejších. Nadmieru je sympatická výpoveď mladého pracovníka prevencie adresovaná mladým ľuďom. Nič poctivejšie, nič dôveryhodnejšie – cesta k úspechu prevencie."
Mgr. František Šinka, CSc., riaditeľ sekretariátu Rady vlády SR pre prevenciu kriminality a tajomníka rady


KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.